RNCF1206TKW12K1
SEI Stackpole
Ultra Precision Thin Film Chip Resistor - 12.1 kohm ±0.01% - 0.25W - ±2ppm/°C - SMD 1206 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +