RNCF0805TKY100R
SEI Stackpole
Ultra Precision Thin Film Chip Resistor - 100 ohm ±0.01% - 0.125W - ±5ppm/°C - SMD 0805 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +