RNCF0805TKW3K48
SEI Stackpole
Ultra Precision Thin Film Chip Resistor - 3.48 kohm ±0.01% - 0.125W - ±2ppm/°C - SMD 0805 - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +