RNCF0805TKW374R
SEI Stackpole
Ultra Precision Thin Film Chip Resistor - 374 ohm ±0.01% - 0.125W - ±2ppm/°C - SMD 0805 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +