RNCF0805TKW1K91
SEI Stackpole
Ultra Precision Thin Film Chip Resistor - 1.91 kohm ±0.01% - 0.125W - ±2ppm/°C - SMD 0805 - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +