RNCF0402TKW1K24
SEI Stackpole
Ultra Precision Thin Film Chip Resistor - 1.24 kohm ±0.01% - 0.1W - ±2ppm/°C - SMD 0402 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +