PVH120K4032T
SEI Stackpole
High Energy SMD Varistor - 75 Vrms ±10% - Vn: 120 V@1mA - Ic: 25A - 4032 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +