NWW5JB100R
SEI Stackpole
Non-Inductive Precision Wirewound Resistor - 100 ohm ±5% - 5.1W - ±20ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +