NWW10FT170R
SEI Stackpole
Non-Inductive Precision Wirewound Resistor - 170 ohm ±1% - 11W - ±20ppm/°C - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +