NWW10FB200R
SEI Stackpole
Non-Inductive Precision Wirewound Resistor - 200 ohm ±1% - 11W - ±20ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +