NKAL50FB50R0
SEI Stackpole
Non-Inductive Aluminum Housed Chassis Mount Resistor - 50 ohm ±1% - 50W - ±20ppm/°C - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +