NKAL250FB1R00
SEI Stackpole
Non-Inductive Aluminum Housed Chassis Mount Resistor - 1 ohm ±1% - 250W - ±50ppm/°C - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +