MWW10JT1R00
SEI Stackpole
Precision Wirewound Resistor - 1 ohm ±5% - 1.1W - ±50ppm/°C - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +