MPR5JB24L0
SEI Stackpole
Flameproof Metal Plate Resistor - 0.024 ohm ±5% - 5W - ±350ppm/°C - Radial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +