MLFM25JTD1R30
SEI Stackpole
Metal Film Mini Melf Resistor - 1.3 ohms ±5% - 0.4W - 100ppm/°C - 0204 - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +