MLFM25FTC220R
SEI Stackpole
Metal Film Mini Melf Resistor - 220 ohms ±1% - 0.4W - 50ppm/°C - 0204 - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +