MLFM25FTC13K0
SEI Stackpole
Metal Film Mini Melf Resistor - 13 kohms ±1% - 0.4W - 50ppm/°C - 0204 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +