MLFM1JTD7K60
SEI Stackpole
Metal Film Mini Melf Resistor - 7.6 kohms ±5% - 1W - 100ppm/°C - 0207 - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +