MLFM1FTC7R50
SEI Stackpole
Metal Film Mini Melf Resistor - 7.5 ohms ±1% - 1W - 50ppm/°C - 0207 - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +