MLFM15FTC10K0
SEI Stackpole
Metal Film Mini Melf Resistor - 10 kohms ±1% - 0.3W - 50ppm/°C - 0102 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +