MLFA25FTC5K10
SEI Stackpole
Metal Film Melf Resistor - 5.1 kohms ±1% - 0.4W - ±50ppm/°C - 0204 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +