MLFA1FTC18R0
SEI Stackpole
Metal Film Melf Resistor - 18 ohms ±1% - 1.0W - ±50ppm/°C - 0207 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +