MLF18FTC11K0
SEI Stackpole
Metal Film Melf Resistor - 11 kohms ±1% - 0.125W - ±50ppm/°C - 0102 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +