MLF14FTC1K50
SEI Stackpole
Metal Film Melf Resistor - 1.5 kohms ±1% - 0.25W - ±50ppm/°C - 0204 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +