MLF12JTD120R
SEI Stackpole
Metal Film Melf Resistor - 120 ohms ±5% - 0.5W - ±100ppm/°C - 0207 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +