MLF12DTT2K49
SEI Stackpole
Metal Film Melf Resistor - 2.49 kohms ±0.5% - 0.5W - ±10ppm/°C - 0207 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +