MHL60JB300R
SEI Stackpole
Metal Clad Wirewound Resistor - 300 ohms ±5% - 60W - 260ppm/°C - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +