MGM3JT56M0
SEI Stackpole
High Voltage Metal Glaze Resistor - 56 Mohms ±5% - 3W - 7.0kV - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +