MGM3FT2M40
SEI Stackpole
High Voltage Metal Glaze Resistor - 2.4 Mohms ±1% - 3W - 7.0kV - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +