MGM12JT470K
SEI Stackpole
High Voltage Metal Glaze Resistor - 470 Kohms ±5% - 0.5W - 1.7kV - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +