MG2FB330K
SEI Stackpole
High Voltage Metal Glaze Resistor - 330 Kohms ±1% - 2W - 7.0kV - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +