MG1JB15M0
SEI Stackpole
High Voltage Metal Glaze Resistor - 15 Mohms ±5% - 1W - 4.5kV - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +