MG12JT50M0
SEI Stackpole
High Voltage Metal Glaze Resistor - 50 Mohms ±5% - 0.5W - 3.5kV - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +