MG12FB6M80
SEI Stackpole
High Voltage Metal Glaze Resistor - 6.8 Mohms ±1% - 0.5W - 3.5kV - Axial Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +