LWW1008JT68N
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 1008 - 68uH ±5% - DCR: 0.2ohms - IDC: 1000mA - SRF: 1.3 GHz - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +