LWW1008JT39N
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 1008 - 39uH ±5% - DCR: 0.15ohms - IDC: 1000mA - SRF: 1.5 GHz - Tape&Reel
Description +