LWW1008GT2R7
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 1008 - 2.7uH ±2% - DCR: 3.2ohms - IDC: 290mA - SRF: 0.14 GHz - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +