LWW0805JT8N2
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 0805 - 8.2uH ±5% - DCR: 0.12ohms - IDC: 600mA - SRF: 4.7 GHz - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +