LWW0603JT7N5
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 0603 - 7.5uH ±5% - DCR: 0.106ohms - IDC: 700mA - SRF: 4.8 GHz - Tape&Reel
Description +