LWW0603JT47N
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 0603 - 47uH ±5% - DCR: 0.28ohms - IDC: 600mA - SRF: 2 GHz - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +