LWW0603JT3N9
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 0603 - 3.9uH ±5% - DCR: 0.08ohms - IDC: 700mA - SRF: >6.00 GHz - Tape&Reel
Description +