LWW0603JT36N
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 0603 - 36uH ±5% - DCR: 0.25ohms - IDC: 600mA - SRF: 2.3 GHz - Tape&Reel
Description +