LWW0603JT23N
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 0603 - 23uH ±5% - DCR: 0.19ohms - IDC: 700mA - SRF: 2.85 GHz - Tape&Reel
Description +