LWW0402JT8N7
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 0402 - 8.7uH ±5% - DCR: 0.2ohms - IDC: 480mA - SRF: 4.1 GHz - Tape&Reel
Description +