LWW0402JT3N9
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 0402 - 3.9uH ±5% - DCR: 0.066ohms - IDC: 840mA - SRF: 5.8 GHz - Tape&Reel
Description +