LWW0402JT36N
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 0402 - 36uH ±5% - DCR: 0.44ohms - IDC: 320mA - SRF: 2.32 GHz - Tape&Reel
Description +