LWW0402JT23N
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 0402 - 23uH ±5% - DCR: 0.3ohms - IDC: 400mA - SRF: 2.72 GHz - Tape&Reel
Description +