LWW0402JT18N
SEI Stackpole
Wirewound Ceramic Surface Mount Inductor - 0402 - 18uH ±5% - DCR: 0.23ohms - IDC: 420mA - SRF: 3.1 GHz - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +