LWF1008KT330
SEI Stackpole
Ferrite Wirewound Chip Inductor - 1008 - 33uH ±10% - DCR: 7ohms - IDC: 200mA - SRF: 12 MHz - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +