LTF0402ST1N5
SEI Stackpole
Thin Film Chip Inductor - 0402 - 1.5nH ±0.3nH - DCR: 0.25 ohms - IDC: 700mA - SRF: 10 GHz - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +